05 лютого 2021 року під керівництвом голови Любашівської селищної територіальної громади Геннадія Павлова відбулася позачергова четверта сесія Любашівської селищної ради восьмого скликання.

Дата: 05.02.2021 11:51

На сесії були присутні  голова Любашівської РДА Геннадій Бамбура, депутати, працівники апарату селищної ради, громадськість.

Депутатський корпус прийняв рішення щодо наступного порядку денного:

1. Про  внесення  змін та доповнень до рішення   Любашівської  селищної ради   від  17.12.2020 року  №15  «Про  бюджет   Любашівської   селищної  територіальної громади  на 2021 рік».

Доповідач: Вітвіцька  О.Л.- начальник  фінансового  управління  селищної  ради.

2. Про  внесення  змін та доповнень до рішення   Любашівської  селищної ради   від  17.12.2020 року  №16  «Про затвердження   структури  та загальної  чисельності  апарату  Любашівської   селищної   ради  та  виконавчих  органів  селищної ради».

Доповідач: Вітвіцька  О.Л.- начальник  фінансового  управління  селищної  ради.

3. Про внесення змін до рішення  Любашівської  селищної ради  від 17.12.2020 року  №10 «Про  затвердження  передавального акту Троїцької сільської ради, Покровської  сільської ради, Новоселівської  сільської ради, Маловасилівської  сільської ради, Новокарбівської сільської ради, Боківської  сільської ради та Кричунівської  сільської ради Любашівського   району Одеської області».

Доповідач: Вітвіцька  О.Л.- начальник  фінансового  управління  селищної  ради.

4.Про  затвердження  Програми  ресурсного   забезпечення  закладів  освіти,   культури  та  соціального  захисту  населення Любашівської районної державної адиміністрації, що  ліквідуються  у 2021 році.

Доповідач: Яковенко О.В.- начальник відділу  економіки  та  інвестицій  селищної ради