АНОНС заходів на 15 лютого 2021 року

Дата: 11.02.2021 12:37

Запрошуємо учасників бойових дій на території інших держав, представників громадськості, жителів Любашівської територіальної громади, учнівську молодь та членів трудових колективів, підприємств та організацій на ПОКЛАДАНННЯ КВІТІВ до пам'ятного знаку афганців з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав яке відбудеться 15 лютого о 08.30 год.

Далі в Будинку культури відбудеться міні-концерт, присвячений вшануванню пам'яті воїнів-інтернаціоналістів "Одвічний біль Афганістану".

Запрошуємо всіх взяти участь у заходах та вшанувати пам'ять  українців, які були учасниками бойових дій на території інших держав.