В Любашівській селищній територіальній громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав
В Любашівській селищній територіальній громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав
32 роки тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Таким чином закінчилась більш ніж дев`ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу.
Ця війна та інші війни щодо врегулювання воєнних конфліктів за межами нашої держави, зламали життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.
З нагоди 32-ї річниці Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав, 15 лютого в Любашівці, за участю воїнів-інтернаціоналістів, колективів Любашівської селищної ради, підприємств, організацій та установ, громадських організацій проведено урочисту церемонію покладанням квітів до пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів під час якої вшанували полеглих хвилиною мовчання.
Продовжили заходи на сцені Будинку культури. Тут учасників бойових дій привітали Любашівський селищний голова Геннадій Павлов та голова Любашівської райдержадміністрації Геннадій Бамбура, які відзначили мужність та героїзм наших земляків під час виконання свого інтернаціонального обов’язку, побажали усім мирного неба та міцного здоров’я.
Змістовною концертною програмою привітали воїнів-інтернаціоналістів працівники та учасники художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля Любашівської селищної ради, за що їм щиро подякували та вручили квіти ветерани Афганістану (воїни-інтернаціоналісти).