Нарада в м. Подільськ

Дата: 16.02.2021 11:41

15 лютого 2021 року голова територіальної громади Геннадій Павлов, начальник фінансового управління селищної ради Олена Вітвіцька, начальник відділу планування доходів місцевого бюджету та економічного аналізу фінансового управління селищної ради Ірина Вужиловська та головний спеціаліст  відділу правового забезпечення, зв’язків з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Валентина Довганюк взяли  участь в  нараді за участю  керівництва Головного управління ДПС в Одеській області з головами територіальних громад Подільського району.

На нараді  обговорили питання щодо наповнення місцевих бюджетів, новацій в сфері застосування РРО та програмних РРО, проведення кампанії декларування доходів громадянами та самозайнятими особами, процедур, передбачених при списанні сум недоїмки з єдиного внеску, а також штрафів та пені.