Відбулося навчання з питань цивільного захисту

Дата: 18.02.2021 14:29

18 лютого комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради на чолі з Любашівським селищним головою Геннадієм Павловим прийняли участь в обласних штабних тренуваннях з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків.

Навчання були спрямовані на підготовку кожної служби Любашівської селищної ради до ліквідації наслідків підтоплення об’єктів чи споруд та порушення функціонування систем життєзабезпечення населення. Основна мета – відпрацювати взаємодію усіх служб, відомств та вдосконалити навички особового складу органів управління цивільного захисту громади з організації роботи з запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також захисту населення при їх виникненні.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи юридичного відділу селищної ради Сергій Алексєєнко доповів, що за тактичним задумом навчань, за інформацією Гідромецентру Чорного та Азовського морів внаслідок дії Середземноморського циклону на території Одеської області випало близько 30 мм дощових опадів за годину, внаслідок чого можливе підтоплення 97 садиб у 9 населених пунктах Любашівської територіальної громади, зниження тиску у магістральному газопроводі до 1,5 кг/кв.см.

На першому етапі навчань було проведене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради, де обговорили варіанти рішення, спрямованих на запобігання виникнення такої надзвичайної ситуації, зменшення рівня можливих наслідків і захист населення. Кожен керівник установи чи організації доповів про готовність та укомплектування техніки, особового складу та іншими засобами для виконання першочергових заходів.

Після завершення тренувань будуть підбиті підсумки та проаналізовані допущені недоліки.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов представив керівникам  установ та організацій Любашівської селищної територіальної громади керівників новоутворених структурних підрозділів селищної ради, які після завершення адміністративно-територіальної реформи та ліквідації райдержадміністрації отримали додаткові повноваження та продовжать роботу щодо надання якісних адміністративних та інших соціальних послуг жителям громади.  Зокрема, на базі колишнього ПТУ планується створити Єдиний Центр надання адміністративних послуг, в якому будуть надаватися не тільки адміністративні, а й вирішуватимуться питання соціального захисту, захисту прав дітей, здійснюватиметься робота з неблагополучними сім'ями та здійснюватиметься соціальний супровід особам різних категорій населення.