20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 10:43

Шановні жителі Любашівської селищної ради

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України

Сотні тисяч людей стояли на Майдані протягом трьох місяців холодної зими заради незалежності і свободи. Події тих лютневих днів сколихнули весь світ та змінили всіх нас. У День Героїв Небесної Сотні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях.

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.