Проведено щотижневу апаратну нараду

Дата: 22.02.2021 13:59

22 лютого голова Любашівської селищної територіальної громади Геннадій Павлов провів апаратну нараду на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності громади, а також традиційно заслухані керівники структурних підрозділів селищної ради щодо виконання доручень селищного голови, обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення, необхідність внесення змін та розроблення галузевих програм селищної ради з подальшим їх винесенням на наступну сесію селищної ради та плани роботи на поточний тиждень.

Перед початком наради, підписали Угоду про співпрацю Любашівської селищної ради та Любашівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області.

Піднімалися питання щодо соціального захисту громадян, зокрема, відвідування сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на території Любашівської селищної територіальної громади, відвідування неблагополучних сімей, одиноко проживаючих осіб та сімей опікунів з метою контролю за станом житлових умов та забезпечення предметами першої необхідності.