Конкурс до Міжнародного Жіночого дня

Дата: 24.02.2021 14:39

В Любашівській селищній громаді проводиться Конкурс до Міжнародного Жіночого дня. Для участі у Конкурсі учасникам необхідно заповнити заявку-анкету (додаток 1) розміщену на офіційному сайті https://www.facebook.com/groups/737988507097085/permalink/762901674605768/, відзняти власний виступ  або роботу, на відео за допомогою будь-якого доступного пристрою (відеокамера, смартфон, фотоапарат) хронометражем до 3 хв. та надіслати її на електронну адресу відділу культури metod.kabinet.2021@gmail.com ,або надати свій витвір особисто у метод кабінет Любашівського Будинку культури за адресою: смт Любашівка, вул. Володимира Князя,124(2 поверх), до 03 березня 2021 року. Конкурс проводиться за номінаціями: 1. Номінація « Вокал» (діти). 2. Номінація «Хореографія» (діти). 3.Номінація «Театральне мистецтво (оригінальне виконання вірша або авторський вірш для жіночої половини) (всі вікові категорії та творчі колективи). ВСІ НОМІНАЦІЇЇ МАЮТЬ ВІДПОВІДАТИ ТЕМАТИЦІ СВЯТА. ОДИН УЧАСНИК ОДНА НОМІНАЦІЯ. Заявки на участь в конкурсі приймаються в період з 15 лютого по 03 березня 2021 року. Конкурсанти виступають у двох  вікових категоріях: І- діти (від 3 років- 16 років) II- дорослі (17 і більше)