Зі святом весни !

Дата: 05.03.2021 11:54

Дорогі жінки Любашівської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади, як і всієї України, соціально активні, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, державних установах, в органах місцевого самоврядування, в освіті, культурі, медицині, невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності.

У цей день  висловлюю Вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашої громади, його душа, його майбутнє. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Бажаю Вам весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Зі святом!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.