Привітали зі святом весни 8 Березня “Матерів-героїнь“, матерів та вдів загиблих воїнів АТО (ООС)

Дата: 09.03.2021 07:58

Квіти, подарунки, теплі привітання - так сьогодні Любашівській селищний голова Геннадій Павлов разом з військовим комісаром Віталієм Бровченко та старостами старостинських округів громади привітали зі святом весни 8 Березня “Матерів-героїнь“, матерів та вдів загиблих воїнів АТО (ООС) Любашівської селищної територіальної громади. Привітали жінок Любашівки, сіл Вишневого, Троїцького, Боково, Іввнівки, Новоселівки. Загалом, на території Любашівської громади є 24 жінки які мають почесне звання "Мати-героїня“, виховавши 5 і більше дітей. З глибокою шаною висловили слова вдячності матерям за вагомий особистий внесок у вихованні дітей в сімьї, за виховання синів, чий подвиг земляки завжди пам'ятатимуть та жінкам, які надихали своїх чоловіків бути мужніми. Всьому жіноцтву Геннадій Павлов побажав щастя, добра, Божого благословіння та миру в кожній оселі та в Україні.