Обговорили важливі питання життєдіяльності громади

Дата: 11.03.2021 16:27

Голова Любашівської  селищної територіальної громади Геннадій Павлов 11 березня 2021 року провів  розширену нараду з керівниками структурних підрозділів  селищної ради за участю старост старостинських округів.

На нараді обговорювались питання всіх без винятку сфер життєдіяльності громади, керівники структурних підрозділів  селищної ради по відповідним напрямкам роботи надали інформацію та рекомендації стосовно надання адміністративних та соціальних послуг населенню, організації прийому документів щодо оформлення субсидій та надання матеріальної допомоги, щодо організації благоустрою, питання ведення діловодства та інші питання фінансово-господарської діяльності .

Перед присутніми також виступив директор Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Михайло Панченко, який надав роз'яснення щодо нововведень, які стосуються питання працевлаштування жителів громади.

За результатами наради старостам населених пунктів громади було дано ряд доручень, зокрема, посилити роботу на місцях щодо легалізації робочої сили, проводити системну роботу з платниками податків щодо наповнення бюджету, наведення благоустрою в населених пунктах територіальної громади, виготовлення паспортів на сміттєзвалища, виготовлення містобудівної документації, розвиток туризму тощо.

По закінченні наради Любашівський селищний голова Геннадій Павлов вручив кожному зі старост печатки старост старостинських округів.