З Днем землевпорядника

Дата: 12.03.2021 10:39

Шановні землевпорядники!

Щороку у другу суботу березня в Україні професійне свято відзначають люди, що обрали справою свого життя роботу на рідній землі.

Розвиток суспільства за всіх часів був пов'язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування і джерелом багатства громади.Ми високо цінуємо вашу працю та професіоналізм в управлінні земельними ресурсами нашої громади, та маємо надію, що ви і надалі будете працювати над удосконаленням земельних відносин.

У цей святковий день вітаю всіх, хто турбується про те, щоб ефективно використовувались земельні ресурси, дбаючи про сьогодення та майбутнє Любашівської селищної територіальної громади.

Бажаю міцного здоров'я, щастя, гарного весняного настрою, добра й благополуччя у ваших родинах, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.