Юна дослідниця виборола призове ІІІ місце

Дата: 15.03.2021 08:43

13 березня ц.р. в м. Одеса вперше в режимі он-лайн проходив ІІ (обласний) етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. На конкурсі Любашівську територіальну громаду в секції «Історичне краєзнавство» представляла вихованка історико-краєзнавчого гуртка Любашівського центру дитячої та юнацької творчості, учениця ОЗ Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайленко Аліна (керівник Матеранська Яна Валеріївна). Постерний захист дослідницької роботи на тему «Діяльність літературно-мистецького об’єднання «Степовий колос» викликав неабиякий інтерес у членів журі та учасників конкурсу-захисту.  Юна дослідниця виборола призове ІІІ місце!

Щиро вітаємо  Аліну Михайленко з  почесною відзнакою і бажаємо подальших успіхів у пошуково-дослідницькій діяльності!