Проведено медичний огляд чорнобильців

Дата: 18.03.2021 15:13

З метою покращення якості медичної допомоги населенню, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи та згідно наказу ДОЗ Одеської ОДА №119 від 02.03.2021 року «Про проведення щорічного профілактичного медичного огляду осіб, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи з залученням мобільних бригад» 18 березня 2021 року був проведений медичний огляд осіб, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи на базі Комунального некомерційного підприємства "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради виїзною мобільно-діагностичною бригадою КНП "Одеський обласний клінічний медичний центр".

Спеціалісти оглянули всіх пацієнтів, надали їм консультації та рекомендації щодо подальшого лікування. На УЗД діагностику потрапило 10 чоловік, мамологічних досліджень виконано 4 чол. Оглянуто, гінекологом – 4 жінок, урологом – 13 чол, хірургом – 9 чол.

Дякуємо спеціалістам Одеського обласного клінічного медичного центру за проведену диспансеризацію населення.