Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 16:13

Щиро вітаю працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом!

Сьогодні задоволення соціальних потреб жителів громади є одним з пріоритетних напрямків роботи Любашівської селищної територіальної громади. Це, насамперед, забезпечення безперебійного водопостачання до споживачів, надання послуг з утилізації сміття та побутових відходів від населення, обслуговування електромереж вуличного освітлення, благоустрій населених пунктів та ще багато інших послуг. Над виконанням цих завдань в Любашівській громаді працюють комунальні підприємства "Зеленбуд", "Джерело-Комунсервіс", відділ  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради та старости старостинських округів.

Я дякую за самовіддану і високопрофесійну працю всім тим, хто працює в галузі житлово-комунального господарства та хочу побажати вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків. Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають Вашу душу.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.