Увага! Карантин!

Дата: 23.03.2021 09:45

Шановні мешканці населених пунктів Любашівської селищної територіальної громади!

Звертаємо вашу увагу, що з нуля годин 23 березня, на території Одеської області, Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та рішенням комісії з ТЕБ та НС Одеської обласної державної адміністрації від 22 березня 2021 року (Протокол № 5),  прийнято рішення ввести «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

В цей період обмежується:

– прийом відвідувачів у закладах громадського харчування;

– робота торговельно-розважальних центрів та інших розважальних закладів;

– робота непродовольчих магазинів та непродовольчих ринків;

– робота закладів культури;

– проведення масових заходів;

– спортивні матчі з глядачами;

– відвідування закладів освіти окрім дитсадків, спеціальних закладів освіти та учнів 1– 4 класів закладів загальної середньої освіти.

Дозволено:

– здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах в межах Одеської області. Але при цьому, кількість пасажирів у транспортному засобі має відповідати кількості місць для сидіння.

Дозволено:

– здійснення залізничних перевезень пасажирів в межах Одеської області із неухильним дотриманням вимог щодо організації протиепідемічних заходів під час залізничних перевезень у період карантину.

Будь ласка, будьте свідомими та дотримуйтеся протиепідемічних заходів безпеки: мийте руки, дотримуйтесь маскового режиму та соціальної дистанції! Бережіть себе та рідних! Будьте відповідальними!