Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 29.03.2021 09:15

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

На виконання Програми соціального захисту населення  селищної ради та  до Дня вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС у 2021 році Любашівською селищною радою надаватиметься  грошова допомога ліквідаторам ЧАЕС, вдовам (вдівцям) учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інвалідам Чорнобиля, які мешкають на території Любашівської селищної громади.

Для отримання вищевказаної  допомоги  просимо ліквідаторів надати  до відділу соціальної політики селищної ради  такі документи: копії паспорта, коду, посвідчення ліквідатора, рахунок із банку для перерахування коштів.  Ліквідатори, які мешкають  у сільських населених пунктах громади, документи можуть надавати до старостинських округів.

Додаткову інформацію ви можете отримати  за телефоном: 04864 -2-25-40.