30 березня День визволення Любашівського району від німецько-румунських окупантів

Дата: 29.03.2021 17:11

Дорогі ветерани, шановні жителі громади!

30 березня 2021 року ми відзначаємо пам’ятну дату — 77 річницю звільнення  Любашівського району  від німецько-румунських окупантів.  Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям. Доземний уклін творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу.

Бажаю всім, хто пройшов випробування війною, міцного здоров’я, довголіття, добробуту, родинного щастя і, головне, мирного неба над головою, бути упевненим у завтрашньому щасливому дні та бути вдячними тим, хто ціною життя і здоров’я відстояв мир і незалежність.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.