У Любашівці відзначили 77 річницю визволення від німецько-румунських окупантів

Дата: 30.03.2021 10:55

30 березня 2021 року святкується 77-а річниця визволення Любашівського району від німецько-румунських окупантівНа жаль, через карантинні обмеження святкування 77-ї річниці визволення Любашівщини проходить без масових зібрань. Але з самого ранку до Меморіалу Слави навідуються любашівчани, щоб подякувати тим, хто загинув на фронтах, під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Цього дня, вшанували героїчний подвиг визволителів хвилиною мовчання та поклали живі квіти до Меморіалу Слави представники Любашівської селищної ради, районної організації ради ветеранів, трудових колективів, жителі та представники громадськості.

Ця визначна подія в історії Любашівщини ніколи не повинна стертися в пам’яті земляків, безмірно вдячних, в першу чергу, тим, хто наближав довгождану Перемогу на фронті і в тилу. Хто, інколи ціною свого життя, відстоював кожний клаптик рідної землі, до останньої краплі крові боровся з запеклим ворогом за свою Вітчизну, за батьківський край. Скільки б часу не минуло, ми в неоплатному боргу перед тими хто тоді, і хто тепер стоїть на передовій лінії фронту.