Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації інформує
Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації інформує
На жаль, сьогодні Одеська область знову опинилась на першому місці по захворюванності на COVID-19 - 1436 нових випадків! Та з них ми маємо 28 захворівших медиків, при цьому відсоток вакцинації вкрай низький - 500 щеплень за попередню добу.
Такими темпами ми довго будемо йти до колективного імунітету!
Департамент вкотре звертається до керівників закладів охорони здоров'я та нагадує Вам та всім медпрацівникам, що вакцинація є та була першочерговою в часи всіх світових пандемій, другого дієвого шляху для подалання хвороби ще поки не винайшли!"
Нагадаємо, директор Департаменту охорони здоров'я Наталія Одарій-Захар'єва разом зі своїми підлеглими на власному прикладі ще в перші дні вакцинальної кампанії показали, що вакцина AstraZeneca - якісна та безпечна!
Всі провакциновані почувають себе добре та наразі в очікуванні другої дози.