Прийняли участь у відеоселекторній нараді Одеської ОДА

Дата: 06.04.2021 15:08

06 квітня керівники структурних підрозділів Любашівської селищної ради прийняли участь у відеоселекторній нараді яку проводив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький. Крім запланованих питань порядку денного про податок на доходи фізичних осіб як основне джерело наповнення місцевих бюджетів та порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування засобами масової інформації розглянуто ще ряд інших питань.

Зокрема, дані ряд доручень райдержадміністраціям та територіальним громадам щодо питання підключення Інтернету за рахунок державного фінансування до об'єктів соціального значення населених пунктів Одеської області, проведення 17 квітня Дня довкілля з дотриманням карантинних вимог, про протидію та запобігання домашнього насильства та ситуацію що склалась в Одеській області щодо захворюваності на COVID-19. На жаль, сьогодні Одеська область знову опинилась на першому місці по захворюванності на COVID-19 - 1436 нових випадків, тому в напрямку проведення протиепідемічних заходів та проведення розьяснювальної роботи з населенням щодо необхідної вакцинації потрібно посилити роботу.