Привітання зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці
Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!
Сердечно вітаю вас з світлим християнським святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!
Свято Благовіщення є одним із найбільш шанованих в Україні. Його пов'язують з доброю вісткою, яку отримала Богородиця і все людство. Це звістка про те, що прийде Добро і Світло і допоможе пережити труднощі
Від щирого серця бажаю, щоб Боже благословіння ніколи не покидало українську землю, а високі засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього. Бажаю всім жителям нашої громади любові в душі, віри в серці, злагоди в суспільстві.
Миру, здоров’я, щастя вам і вашим родинам!
Зі святом!
З повагою,
Любашівський селищний голова Павлов Г.А.