Місячник з весняного прибирання населених пунктів Любашівської громади триває

Дата: 09.04.2021 09:16

Дбати про чистоту населених пунктів Любашівської територіальної громади стало доброю традицією, адже благоустрій це візитна картка любого населеного пункту.

В рамках місячника по благоустрою та підготовки до Великодніх свят в старостинських округах почали проводити заходи з прибирання та благоустрою в межах населених пунктів. Сьогодні фото звіт з Троїцького старостинського округу.На території Будиноку народної творчості ім. Палецького Р.М. КЗ «Центр культури і дозвілля» Любашівської селищної ради, Комунальною Установою « Зеленбуд» проводилась робота, підрізані кущів. А також долучилися працівники БНТ до прибиранню території та побілки.Велика подяка селищному голові Любашівської територіальної громади Павлову Геннадію Анатолійовичу,старості с.Троїцьке Бондаренку В.М. та «Зеленбуду», керівникам та працівникам за благоустрій закладів культури! Робота триває.

Олександр Славінський