17 квітня День Довкілля

Дата: 16.04.2021 15:56

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть вітання з Днем навколишнього середовища або Днем Довкілля!

День Довкілля - це нагода кожному продемонструвати свою громадянську позицію, небайдужість до стану навколишнього середовища, зрештою повагу та любов до свого рідного краю.

На виконання розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 25.03.2021 року №287/од-2021 традиційно у квітні розпочинається Всеукраїнська акція з благоустрою "За чисте довкілля" під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева та кущі.

Весняні роботи  з наведення благоустрою у населених пунктах  Любашівської громади набирають розмаху. Усі старостинські округи  активно долучились до місячнику з весняного прибирання населених пунктів громади.

Запрошую керівників, працівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, депутатів селищної ради, учнівську молодь, громадські організації, пенсіонерів, підприємців, та, зрештою усіх жителів громади не залишатися байдужими і приєднатися до спільної справи, взявши участь у весняній акції з благоустрою та озеленення територій населених пунктів.

Щиро вдячний всім небайдужим, хто цими весняними днями знайшов час, сили та бажання зробити щось для того, щоб любашівські краєвиди тішили око і зігрівали душу, щоб ми могли пишатися своєю землею та насолоджуватись красою рідного краю.

Дуже багато справ вже зроблено, але Всеукраїнська  акція "За чисте довкілля"  триває, то ж долучаймось!

Нехай весняне прибирання стане справою кожного.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.