Дата: 23.04.2021 16:56

Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Любашівської територіальної громади!

26 квітня 2021 року минає 35 років з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї з найдраматичніших подій для України та всього людства.

Врятований світ – найкращій пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Ми схиляємо свої голови перед усіма, хто ціною свого життя оплатив шанс на життя мільйонів людей.

На території Любашівської територіальної громади проживають 54 громадянина, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: 42 - учасники ліквідації аварії; 3 - евакуйованих та переселених громадян із зони радіоактивного забруднення; 3 - дітей, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС; 6 - вдови померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Від усього серця бажаю Вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.