Визначили основні завдання роботи та обговорили ряд важливих питань

Дата: 06.05.2021 13:02

Сьогодні Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів дві наради з керівниками структурних підрозділів селищної ради. На одній розглянуто та погоджено план проведення заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги, на іншій розглянуто питання про епідемічний стан на території Любашівської селищної територіальної громади, про вжиття протиепідемічних заходів з метою недопущення проникнення та розповсюдження коронавірусної інфекції, про життєдіяльність громади в умовах карантину.

Геннадій Павлов висловив сподівання, що завдяки проявленій свідомості жителів громади під час святкування Великодніх свят та дотриманням ними карантинних заходів не відбудеться значного поширення коронавірусної інфекції, а також і 08 та 09 Травня ми зможемо відсвяткувати на належному рівні, але з дотриманням протиепідемічних заходів. Адже всі розуміють, що сьогодні життя і здоров’я людей важливіші.