Вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 13:25

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій!

Шановна громадо!

Від виконавчого комітету, депутатського корпусу Любашівської селищної територіальної громади та від  себе особисто вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Зруйновані міста і села, родини і долі, горе, яке принесла на нашу землю Друга Світова, важко осягнути навіть сьогодні, більш ніж через 76 років після її завершення. Мужність та сила духу воїнів, що здобули перемогу, жертовна праця жінок і дітей в тилу, те, як вони разом піднімали Батьківщину з руїн – викликає подив і захоплення. Є прикладом для нас, тих, хто захищає і будує Україну сьогодні.

У ці пам'ятні дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою шаною пригадати загиблих воїнів, щиро подякувати ветеранам, які поряд з нами.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни.

Миру всім нам!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.