Не зволікай! Твій голос = твій «BookParking»!

Дата: 11.05.2021 14:56

Хто мріє щоб в Любашівці з’явився кінотеатр, мальовничий сквер та арт-майданчик для проведення найрізноманітніших культурних заходів?

Безсумнівно - ВСІ!

Отже, сенсаційні новини для ВСІХ!

Є унікальна можливість поборотись за омріяне «місце під сонцем» вартістю в 500 тис. гривень!

За підтримки Любашівської територіальної громади Любашівська публічна бібліотека подала проект на участь в Конкурсі «Наша громада», організованому телеканалами ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Наш проект – створення Арт-майданчика «BookParking» - універсальної площадки-трансформера, між бібліотекою та музичною школою, яка стане водночас кінотеатром під відкритим небом, сквером в літературному стилі, фотозоною з ексклюзивними арт-об’єктами, універсальним місцем дозвілля для всіх категорій населення нашої громади!

Детальний зміст проекту ви можете переглянути тут:

В Любашівці назавжди зникне проблема «де цікаво провести час» дітям, підліткам, дорослим та дуже дорослим) , якщо кожен з вас внесе свою маленьку лепту у велику справу під назвою «ПРОГОЛОСУВАТИ» на офіційному сайті конкурсу за наш з вами проект.

Як проголосувати за нашу громаду:

1. Перейти за посиланням https://otg.fakty.com.ua/communities/lyubashivska-hromada

2. Зареєструватия на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.

3. Натиснути кнопку «Проголосувати».

Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Не зволікай! Твій голос = твій «BookParking»!