Вітання з нагоди Міжнародного дня сім'ї!

Дата: 14.05.2021 08:23

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім'ї! Саме родина - це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе  по справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з нього проростають здобутки кожного нового покоління.

Бажаю кожній родині нашої громади міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай для кожного сім’я залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть! Любіть, цінуйте і поважайте один одного, будьте здорові і щасливі!

Щастя кожній родині і Україні!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.