16 травня День пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 14.05.2021 17:52

У третю неділю травня в Україні щорічно відзначається День пам'яті жертв політичних репресій з метою вшанування пам’яті тих мільйонів наших співвітчизників, які загинули внаслідок політичних репресій тоталітарного комуністичного режиму.

Українська держава засуджує будь-які прояви політичних репресій та дії спрямовані проти українського народу, які супроводжуються масовим знищенням і порушенням прав та свобод людини.

Цього трагічного дня, вшануймо всіх тих, хто став жертвою політичних репресій лише тому, що мав власну думку і прагнув жити у вільній та щасливій Україні.

Бажаю усім жителям нашої громади благополуччя, впевненості у завтрашніму дні та мирного неба над головою.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.