Святковим концертом відзначили День матері та Міжнародний день сім'ї

Дата: 18.05.2021 10:01

Щороку  в травні, коли небесна блакить наповнюється пташиним співом, коли у трави і квіти вбирається земля із весняним подихом приходять до нас найпрекрасніші зі свят, свято Матері та Міжнародний день сім’ї. З цієї нагоди, 17 травня 2021 року в Любашівському будинку культури для жителів та гостей Любашівської селищної територіальної громади відбувся святковий концерт приурочений до Міжнародного дня сімї та Дня матері, який організовано за підтримки Любашівського селищного голови Геннадія Павлова.

З найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя до присутніх звернулись та вітали т.в.о. Любашівського селищного голови Людмила Мокряк, начальник відділу культури і туризму селищної ради Анатолій Крячик, начальник відділу загальної та організаційної роботи селищної ради Олег Гладкий. Адже для кожного з нас найголовнішою була, є і буде мати. Кожен з нас від дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ - образ мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що. Тож, цей день - це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку та сказати їй про те, що вона -  найрідніша та найдорожча людина.

На урочистостях привітали та нагородили Подякою селищного голови та цінним подарунком Матерів-героїнь, матерів і дружин воїнів, загиблих під час виконання військового обов’язку у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України:

• Балтаг Марію Іванівну (с. Петрівка);
  • Рапцеву Майю Афанасіївну (с. Бокове);
  • Тисевич  Галину Володимирівну (смт Любашівка);
  • Томашенко Галину Анатоліївну (смт Любашівка);
  •  Чалапко Ларису Олександрівну (с. Троїцьке)
  • Чобан Галину Петрівну (с. Троїцьке);
  • Чобан Олену Олексіївну ( смт Любашівка).

В Україні здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали  п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання "Мати-героїня".

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей і забезпечення умов для їх всебічного розвитку  Указом Президента України від 07.05.2021 року №188 було присвоєно почесне звання "Мати-героїня" Чорап Галині Анатоліївні (смт Любашівка).

Цього дня, всі присутні мали змогу отримати задоволення від чудової концертної програми за участю талановитих виконавців, танцювальних колективів дитячої музичної школи та будинку культури.

Феєричним завершенням святкового концерту став виступ запрошеної молодої української співачки - незрівняної Натаніки, яка подарувала любашівчанам море позитивних емоцій, щиро спілкувалася зі слухачами.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам заходу за теплу і дружню атмосферу.

Бажаємо всім жінкам Любашівської громади побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.