ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! ДОТАЦІЯ НА ПРИДБАННЯ ДОЇЛЬНИХ АПАРАТІВ

Дата: 24.05.2021 13:17

В Одеській області діє регіональна Програма розвитку агропромислового комплексу на 2019-2023 роки під назвою «Аграрна Одещина».

Серед іншого, цим документом передбачено виплату часткової компенсації вартості придбання доїльного обладнання.

Дотація буде надаватися на безповоротній основі фізичним особам та фізичним особам-підприємцям, у власності яких перебуває від трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Розмір компенсації становитиме 60 % від вартості установки індивідуального доїння (без урахування податку на додану вартість), зазначеної у платіжних документах, що підтверджують оплату через державний банк, але не більше 5 тисяч гривень за один апарат.

Просимо власників домогосподарств звернутися до :

Відділу перспективного розвитку і сільського господарства Любашівської селищної ради  повідомити про намір взяти участь у Програмі.

Контактний  тел.2-22-10