Фінансова допомоги суб’єктам підприємницької діяльності громади на розвиток власної справи

Дата: 25.05.2021 09:29

«З метою стимулювання розвитку малого підприємництва, підвищення ефективності роботи суб’єктів підприємницької діяльності, створення додаткових робочих місць, в громаді  затверджено Програму підтримки  малого  та середнього підприємництва в Любашівській територіальній громаді на 2021-2023 роки, якою передбачено, надання з місцевого бюджету фінансової допомоги суб’єктам підприємницької діяльності громади на розвиток власної справи.

Підприємцям, які бажають отримати фінансову допомогу для подальшого розвитку своєї справи, необхідно надати у відділ перспективного розвитку і сільського господарства селищної ради, на розгляд координаційної ради, заяви та бізнес-плани.

Документи приймаються до  25 червня  2021 року.

За довідками звертатись за телефоном 2-22-10.

Відділ перспективного розвитку і сільського

господарства Любашівської  селищної ради.