ДО УВАГИ ПЛАТНИКАМ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ТА ОРЕНДИ ЗЕМЛІ ЛЮБАШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ !

Дата: 27.05.2021 12:36

Любашівська селищна рада повідомляє, що проведено нарахування  земельного податку з фізичних осіб та оренди землі з фізичних осіб на 2021 рік. Нараховані суми вказаних податків та реквізити для оплати  можливо отримати у Фінансовому управлінні Любашівської селищної ради (вул.Володимира Князя,132) або у  відділені Любашівської ДПІ. Граничний термін сплати 28 серпня 2021 року, далі нараховуються штрафні санкції та пеня.

Також, нагадуємо, що кожний платник податків має можливість користуватися  Електронним  кабінетом платника податків, який знаходиться за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/. Такий електронний сервіс дозволяє платнику податків, крім подання звітності,  самостійно переглядати свій особовий рахунок (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня), а також здійснювати сплату податків за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг. Наприклад, можливо переглянути нарахування плати за землю або за нерухоме майно .

Телефон для довідок 2-22-10