Ініціативна група розпочала роботу з формування Громадської ради при Любашівській селищній раді

Дата: 28.05.2021 09:48

На позачерговій шостій сесії Любашівської селищної ради восьмого скликання було прийняте рішення №862 від 14 травня 2021 року стосовно створення Громадської ради при Любашівській селищній раді та утворено ініціативну групі для формування складу Громадської ради при Любашівській селищній раді. Детальніше з рішенням можна ознайомитись на офіційному вебсайті Любашівської селищної ради в розділі «Нормативні документи».

Ініціативна група вже приступила до виконання покладених на неї повноважень, і 27 травня відбулось її перше засідання на якому обговорили та погодили порядок подання заяв ІГС для участі в установчих зборах; термін подачі документів;  визначили відповідальну особу за збір та реєстрацію документів ІГС; погодили текст повідомлення ініціативної групи в ЗМІ.