Розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах із формування Громадської ради при Любашівській селищній раді

Дата: 28.05.2021 11:50

На позачерговій шостій сесії Любашівської селищної ради восьмого скликання було прийняте рішення №862 від 14 травня 2021 року стосовно створення Громадської ради при Любашівській селищній раді та утворено ініціативну групі для формування складу Громадської ради при Любашівській селищній раді.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку та здійснюють свою діяльність на території Любашівської селищної ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Строк повноважень складу Громадської ради становить -  до обрання селищної ради нового скликання з дня затвердження її складу рішенням Любашівської селищної ради.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву. До заяви додаються:

1. Рішення керівника ІГС про делегування представника для участі в установчих зборах.

2. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (за наявності).

3. Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

4. Інформація про результати діяльності ІГС протягом року до дня подання заяви (у разі, коли ІГС працює менше року, – за період діяльності).

5. Мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу Громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді (за наявності).

Зразки обов’язкових документів можете отримати на веб-сайті Любашівської селищної ради "Громадська рада" під рубрикою "Інформація" та в розділі "Новини".

План заходів по створенню Громадської ради:

Захід

Місце проведення

Дата, час

Прийом заяв на участь в Громадській раді

Адмінбудівля колишньої районної ради, ІІ поверх, відділ загальної та організаційної роботи Любашівської селищної ради

З 01 червня по 30 червня 2021 року

(крім вихідних та святкових днів)

Оприлюднення інформації щодо поданих заяв

Веб- сайт селищної ради, соціальні мережі Інтернет

З 01 липня по 09 липня 2021 року

Проведення установчих зборів

Актова зала Любашівської селищної ради

10.00 год. липень 2021 року

Телефон для довідок: 097-624-37-27

Увага! У разі неможливості проведення установчих зборів у вказаний час через обмеження, пов’язані з карантином, установчі збори можуть бути відкладені рішенням Ініціативної групи. Інформація про таке рішення буде розміщена на офіційному веб-сайті селищної ради, а також розіслана ІГС, які подали документи для участі в установчих зборах та були допущені до них.

Ініціативна група для формування складу Громадської ради при Любашівській селищній раді