Урочисто відкрили ЦНАП в Любашівській громаді
У Любашівській селищній територіальній громаді 31 травня, урочисто відчинили двері оновленого офісу Центру надання адміністративних послуг, який відповідає сучасним вимогам та європейським стандартам. Для громади - це важлива подія, адже відтепер не потрібно бігати по різних інстанціях за довідками, все в одному місці.
Тут можна оформити субсидії, пільги, державні соціальні допомоги, зареєструвати місце проживання, права на нерухомість, отримати пенсійні адмінпослуги тощо.
Колектив Центру надання адміністративних послуг вітали квітами та подарунками Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, народний депутат України Степан Чернявський, депутати Любашівської селищної ради та керівники установ та організацій громади.
Громаді таки вдалося створити комфортний простір з надання адмінпослуг на благо своїх жителів.