Привітання з Міжнародним Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 07:59

Шановні батьки, дорогі діти Любашівської селищної територіальної громади!

Вітаю з першим днем літа та Міжнародним Днем захисту дітей!

Діти - найцінніше, що у нас є.  Ми віддаємо їм всю нашу любов і увагу, прагнемо зробити все, щоб вони виросли щасливими, розумними, здоровими і головне - гідними людьми.

Завдання Любашівської селищної ради залишається незмінним - зробити усе можливе, щоб юні громадяни нашої громади були здорові, отримували якісні знання, мали умови для занять спортом, творчості, для духовного і морального розвитку, а головне - щоб у своєму житті вони завжди відчували нашу підтримку.

Всім дітям від усієї душі бажаю щасливого безтурботного дитинства, а також гарно відпочити влітку та отримати якомога більше позитивних емоцій!  Миру, любові та злагоди усім родинам!

Зі святом!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.