Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 03.06.2021 08:32

День народження - особлива дата, а особливо, коли святкується ювілей.

02 червня 2021 року свій 85-річний ювілей святкує чудова жінка, мама та бабуся Мурзаненко Марія Андріївна.

Цього дня до іменинниці завітала секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк, яка привітала її від імені Любашівського селищного голови та ради ветеранів, вручила подарунок, подякувала за невтомну працю  та побажала міцного здоров’я, добра, активного довголіття і всіх земних благ.

Марія Андріївна з радістю зустрічала гостей, згадувала прожиті роки, найкращі та найголовніші моменти свого життя. В її пам'яті закарбувались страшні роки війни, хоч була зовсім малою. Сім'я була багатодітною (9 дітей, але живих є 3), тож довелось працювати змалечку, "нормовичкою" в колгоспі село Майново Ананьївського району.

Вийшла заміж за Мурзаненка Петра Пилиповича і переїхала в село Жовтневе (нині село Вишневе), в сім'ї народилось троє дітей, сини Віктор, Олександр та донька Алла. Чоловіка немає вже 30 років. Алла проживає з матір'ю та опікується нею.

Має 7 онуків та 5 правнуків. Ще порається по господарству, обробляє город.

Свій ювілей зустріла у колі родини

Приємно бачити, що не дивлячись на свій поважний вік іменинниця хазяйновита, сповнена наснаги та жаги до життя.