Комісії Любашівської селищної ради

Дата: 10.06.2021 15:44

В травні 2021 року рішеннями сесії, виконавчого комітету Любашівської селищної ради та розпорядженням селищного голови були прийняті рішення про створення ряду комісій, перші засідання яких проведені сьогодні, 10 червня 2021 року.

На розгляд комісії Любашівської селищної ради з питань нагородження були подані документи для представлення до нагородження працівників медичних установ селищної ради до Дня медичного працівника. Члени комісії розглянули подані кандидатури та визначились з питань нагородження.

На комісії з визначення інформаційного наповнення банеру "Гордість Любашівщини"  обговорили переформатування колишньої Дошки Пошани Гордість Любашівщини" в контексті її переоформлення до 30-ї річниці незалежності України.

Комісія з питань підготовки та проведення процедури перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Любашівської селищної територіальної громади вирішила розпочати громадське обговорення в громаді щодо перейменування вулиць, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Повідомлення про початок громадських слухань, перелік вулиць буде опубліковано 12 червня в районній газеті "Хлібороб Любашівщини" та інших засобах масової інформації.