Привітання з Днем медика

Дата: 18.06.2021 14:33

Шановні медичні працівники Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

Цей день разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість одужання, повернули працездатність, гарний настрій і віру в завтрашній день.

Щиро вдячний за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, ветеранам медичної справи, всім, хто працює в наших лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах, аптеках - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян.

Бажаю усім медичним працівникам міцного здоров'я, завзяття, витримки, наснаги на добрі справи та гарного настрою!

Зі святом!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.