Привітання з Днем Національної поліції України

Дата: 02.07.2021 14:26

Шановні працівники органів внутрішніх справ!

Вітаю вас з професійним святом - Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали своє життя з дуже відповідальною, ризикованою, важливою і важкою справою - забезпечувати охорону прав і свобод людини, протидіяти злочинності, підтримувати публічну безпеку і порядок, а також надавати допомогу тому, хто її потребує.

Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, працівники Любашівського відділення Національної поліції продовжать з честю виконувати поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашій громаді.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.