Привітали з професійним святом

Дата: 02.07.2021 14:37

Сьогодні, напередодні святкування Дня Національної поліції України секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк та начальник відділу загальної та організаційної роботи селищної ради Олег Гладкий привітали особовий склад відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області з професійним святом та вручили Подяки та Цінні подарунки Любашівської селищної ради за високі показники в роботі та віддане ставлення до служби, професійне виконання службових обов'язків і завдань, пов'язаних із охороною правопорядку та з нагоди Дня Національної поліції України.

Фото Юрія Федорчука