ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 05.07.2021 16:40

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні керівники підприємств, установ та організацій Любашівської селищної територіальної громади, старости старостинських округів, представники громадських організацій та жителі громади!

Любашівська селищна рада приймає клопотання на нагородження жителів громади Подяками, Грамотами, Почесними грамотами та Цінними подарунками Любашівської селищної ради за активну громадську участь в житті громади, вагомі здобутки у професійній діяльності та з нагоди відзначення професійних, державних свят, ювілейних та пам'ятних дат.

Відповідно до Положення про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, Цінний подарунок Любашівської селищної ради, затвердженого рішенням Любашівської селищної ради №863 від 14 травня 2021 року, подання про нагородження вноситься на ім'я Любашівського селищного голови, не пізніше ніж за 15 днів до визначеної дати та не більше 5 осіб від організації. До подання, обов'язково додається характеристика особи з описом за які заслуги та досягнення висувається на нагородження та ксерокопія 1 сторінки паспорту.

Засідання комісії проводиться не частіше двох разів на місяць. Тому, наголошуємо, що клопотання, подані пізніше, ніж за 15 днів до професійного, державного чи іншого свята, розглядатись не будуть.

Відділ загальної та організаційної роботи Любашівської селищної ради