Селекторна нарада Одеської ОДА

Дата: 07.07.2021 09:41

Керівники структурних підрозділів селищної ради на чолі з т.в.о. Любашівського селищного голови Людмилою Мокряк прийняли участь у відео-селекторній нараді з головами територіальних громад яку провів голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Сергій Гриневецький закликав голів райдержадміністрацій та громад активізувати роботу саме з сімейними лікарями, для збільшення об’ємів вакцинування населення Одеської області.

«Алгоритм дуже простий – сьогодні в державі діє надзвичайна ситуація, адже Уряд її не відміняв. Сімейні лікаря заключили угоди з пацієнтами, за рахунок чого вони й отримують заробітну плату. Тому їх безпосередньою роботою є сприяння і організація процесу вакцинації! Має бути профілактика на упередження. Бо ситуація, з захворюваністю на короновірусну інфекції, на жаль, почала знову погіршуватись – рівень захворюваності за минулий тиждень зріс на 32%. До того ж виявлено у Львові хворого з новим штамом короновірусу Дельта» - зазначив Сергій Гриневецький.