Поспішіть надати свої пропозиції щодо нових назв вулиць та провулків населених пунктів громади!

Дата: 09.07.2021 10:23

До уваги жителів Любашівської селищної територіальної громади!

Нагадуємо, що 14 липня закінчується процедура громадського обговорення щодо перейменування 26 вулиць/провулків населених пунктів Любашівської селищної територіальної громади на виконання Закону України № 317-VIII від 09 квітня 2015 року «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та оновлених рекомендацій Українського інституту національної пам'яті:

В смт Любашівка: Воїнів-інтернаціоналістів, Гайдара, Горького, Дімітрова, Жукова, Папаніна, Терешкової, Чапаєва, Чичеріна, Белінського, Фадєєва, Тельмана, Свердлова, Баумана, Коцюбинського;

В селі Новоселівка Новоселівського старостинського округу: Галана, Пархоменка, Воїнів-інтернаціоналістів;

В селі Боборик Другий Бобрицького старостинського округу: Островського, Чапаєва;

В селі Пилипівка Агафіївського старостинського округу: Жукова;

В селі Боково Боківського старостинського округу: Терешкової, Колгоспна;

В селі Троїцьке Троїцького старостинського округу: Воїнів-інтернаціоналістів;

В селі В.Василівка Маловасилівського старостинського округу: Воїнів-інтернаціоналістів.

Детальніше, про обґрунтування необхідності зміни назви вулиці/провулка дивіться на офіційному сайті Любашівської селищної ради за посиланням:

Пропозиції по новим назвам вулиць/провулків надавати за електронною адресою
luba.rada@ukr.net або письмово до відділу загальної та організаційної роботи Любашівської селищної ради.