Привітання з 100-річчям від дня заснування Українського товариства мисливців і рибалок

Дата: 09.07.2021 14:23

Шановні мисливці та рибалки Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з 100-річчям від дня заснування Українського товариства мисливців і рибалок.

Свою історію Українське товариство мисливців та рибалок веде із 10 липня 1921 року, коли у Харкові був  скликаний 1-й з'їзд, на  якому мисливці  і  рибалки  об'єдналися у   Всеукраїнську спілку мисливців і рибалок (ВУСМР).

Товариство мисливців Любашівщини - це передусім відповідальні і доброзичливі люди, які зі своїми однодумцями зберігають і примножують традиції правильного полювання, дбайливого ставлення до тваринного світу, раціонального використання лісових ресурсів, водойм і любові до природи рідного краю.

Бажаю усім злагоди, міцного здоров’я,  процвітання!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.