Оголошення про громадське слухання щодо перейменування вулиць

Дата: 14.07.2021 15:57

До уваги жителів Любашівської селищної територіальної громади!

21 липня о 09.00 год. в селищі Любашівка в приміщенні колишньої районної ради (вул. Софіївська, 97) будуть проведені громадські слухання щодо перейменування 26 вулиць/провулків населених пунктів Любашівської селищної територіальної громади на виконання Закону України № 317-VIII від 09 квітня 2015 року «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»:

В смт Любашівка: Воїнів-інтернаціоналістів, Гайдара, Горького, Дімітрова, Жукова, Папаніна, Терешкової, Чапаєва, Чичеріна, Белінського, Фадєєва, Тельмана, Свердлова, Баумана, Коцюбинського;

В селі Новоселівка Новоселівського старостинського округу: Галана, Пархоменка, Воїнів-інтернаціоналістів;

В селі Боборик Другий Бобрицького старостинського округу: Островського, Чапаєва;

В селі Пилипівка Агафіївського старостинського округу: Жукова;

В селі Боково Боківського старостинського округу: Терешкової, Колгоспна;

В селі Троїцьке Троїцького старостинського округу: Воїнів-інтернаціоналістів;

В селі В.Василівка Маловасилівського старостинського округу: Воїнів-інтернаціоналістів.

У всіх старостатах громадські слухання вже проведені та протоколи слухань передані на розгляд комісії з питань підготовки та проведення процедури перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Любашівської селищної територіальної громади, але якщо у жителів населених пунктів є додаткові пропозиції, просимо оприлюднити їх під час громадських слуханнях в Любашівці.

Просимо всіх, а особливо жителів Любашівки, де найбільша кількість вулиць підлягають перейменуванню, взяти активну участь в обговоренні, прийти на слухання та надати свої пропозиції.

Принцип підходу до зміни назв має відповідати вислову: як судно назвеш, так воно і попливе. Підбір має бути таким, щоб людям нова назва подобалася та викликала позитивні емоції, щоб нею можна було пишатися.