НАГОРОДИЛИ МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ

Дата: 14.07.2021 16:18

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №188/2021 від 07 травня 2021 року  «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Указом відзначені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Сьогодні голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Лазаренко спільно з головою районної ради Софією Ходюк та Куяльницьким сільським головою Сергієм Паламарчуком привітали та здійснили почесну місію нагородження багатодітних матерів Подільського району, які відповідно до Указу Президента України від 7 травня 2021 року №188/2021 удостоєні почесного звання «Мати-героїня».

Серед нагороджених Галина Анатоліївна ЧОРАП - Мати-героїня з Любашівської селищної територіальної громади, мешканка смт Любашівка, виховала 5 дітей.

Михайло Лазаренко побажав Матерям-героїням сил, наснаги, здоров’я, довголіття, благополуччя та родинного тепла.