Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути, Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

Дата: 19.07.2021 10:48

цифрограм для вчителів.docx

цифрограм для громадян.docx

цифрограм для медиків.docx

цифрограм для державних службовців.docx

3 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України 167-р. (https://cutt.ly/pbKSA4M). Концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві.

Також, Мінцифра оприлюднила Рамку цифрової компетентності для громадян України  ( https://bit.ly/3rBs8KL) . Рамка цифрової компетентності для громадян України — це інструмент, створений для того, щоб покращити рівень цифрових компетентностей українців, допомогти у створенні державної політики та плануванні освітніх ініціатив, спрямованих на підвищення рівня цифрової грамотності та практичного використання засобів і сервісів IT-технологій конкретними цільовими групами населення.